راهنمای سایت وبلاگدهی آس بلاگ
در این صفحه بخشهای مختلف مدیریت وبلاگ و تنظیمات مربوط به هرکدام را برای کاربران عزیز شرح می دهیم، این توضیحات کوتاه را مطالعه کنید تا بتوانید بیشترین بهره را از وبلاگ خود داشته باشید.

توضیحاتی درباره ثبت وبلاگ :

- با توجه به اینکه در آس بلاگ هیچ نوع تبلیغی روی وبلاگها نمایش داده نمی شود، کاربران برای فعالسازی هر وبلاگ باید هزینه 50000 تومان را پرداخت نمایند تا قادر به استفاده از خدمات سایت باشند.

سوالات متداول :

هزینه فعالسازی برای چه مدت است؟ مدت زمان 1 سال
آیا بعد از 1 سال وبلاگ حذف می شود؟ خیر، به هیچ وجه هیچ یک از وبلاگهای سیستم حذف نمی شوند، هزینه ای که شما پرداخت می کنید بابت فعالسازی بخش مدیریت وبلاگ است، در صورت عدم تمدید اشتراک پس از 1 سال وبلاگ شما و مطالب آن در دسترس خواهد بود و تنها برای ویرایش مطالب یا ارسال مطلب جدید لازم است اشتراک خود را تمدید کنید.

توضیحات ارسال مطلب و سایر نکات مهم :

- در قسمت ارسال مطلب، کادر عنوان را با عنوانی جذاب و مرتبط با متن پر کنید.
- قسمت متا دیسکریپشن را با قسمتی از متن پست خود پر کنید، این قسمت در جستجوی گوگل نمایش داده می شود.
- همچنین چند برچسب مرتبط با پست خود نیز می توانید در قسمت برچسب ها وارد کنید.

- قالبهای مختلف با رنگ بندی های مختلف به صورت ریسپانسیو و سئو شده طراحی شده اند که می توانید هریک از قالبها را برای وبلاگ خود انتخاب کنید.
- حتما از قسمت ثبت در فهرست وبلاگها وبلاگ خود را در دسته مربوطه اضافه کنید تا در لیست وبلاگها نمایش داده شود.

توضیحات مربوط به سایر قسمت های مدیریت وبلاگ :

برای حفظ کیفیت وبلاگها و ایندکس سریعتر در گوگل و همچنین بهبود سئوی وبلاگها، محدودیت هایی به شرح زیر بر روی وبلاگها اعمال شده است :
- تعداد لینکهای هر پست به حداکثر 3 عدد لینک محدود شده است.
- با ثبت هر وبلاگ شما می توانید بی نهایت پست روی وبلاگ خود ایجاد نمایید، تنها محدودیت ایجاد پست محدودیت روزانه می باشد که هر روز می توانید 2 پست جدید روی وبلاگ خود ارسال کنید.
- در هریک از قسمت های پیوندها و پیوندهای روزانه می توانید حداکثر پنج لینک قرار دهید.